Cumhuriyetimizin Kurucusu Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ü saygılarımızla anıyoruz.

Cumhuriyetimizin Kurucusu Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün 79. ölüm yıl dönümünü saygılarımızla  ve sevgilerimizle anıyoruz. Dünyada sahip olduğu özellikleri ile dillerden düşmeyen, hayranları çığ gibi büyüyen, büyük bir lider olarak örnek alınması gereken ATATÜRK 79 yıl önce bugün saat 09:05'te hayata gözlerini kapamıştı. O olmasaydı günümüzde hiçbir dünya devleti bizi tanımıyor olacaktı. Türkiye Cumhuriyeti kurulmamış olacaktı. Bizlerin adı ne olacaktı kim bilir!...

Bize bıraktığın değerli hediyelerin için teşekkürlerimizi dile getirmek kifayetsiz kalacaktır.  Mekanın cennet olsun. 

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

  • Matematik ve Geometri Alanlarında
    Uzman Öğretmenleriz

  • Adana'nın En İyi Matematik Öğretmenleri

  • Matematiğin En Kolay Yollarını Öğretiyoruz

  • Öğrenci Koçluğu ve Danışmanlık İster misiniz!

matematik

matematik

Matematik Evim

İletişim ve Hakkında

Biz Kimiz?

Biz alanımızda uzman öğretmenleriz.

Biz Matematik ve Geometri branşlarında severek çalışan öğretmenleriz.

Ne yapıyoruz?

Ne yapıyoruz?

Matematik ve Geometri derslerinde yardıma ihtiyacı olan öğrenciler ve çalışanların kişisel ihtiyaçları doğrultusunda çalışmalar yapıyoruz.

Neden yapıyoruz?

İnternet ortamında neden bulunuyoruz?

Öncelik olarak sahip olduğumuz bilgi birikimini çalışma yaptığımız kişilere aktarmaktır. Takdir edersiniz ki bir öğretmenin anlatamadığı fakat sahip olduğu bilginin kimseye faydası yoktur.Öğretmen olmanın verdiği bilinç ile öğrencilerimizi bulundukları konumdan çok daha ileriye taşımayı hedefliyoruz.Öğrencilerimize soyut ve matematiksel düşünme becerilerinin oluşması için soru cevap ,beyin fırtınası ,tartışma ve yorum yapma çalışmaları ile donatıyoruz.Ders çalışan bir öğrencinin sorularını sorabilmesi için saat sınırlamasını ortadan kaldırmak için internette arız.

Boş zamanlar

Hobilerimizden bazıları

Çalışmalarımızdan arta kalan zamanlarda kitap okuyarak ,sinemaya giderek ve daha çok çocuklarımız ile zaman geçirmekteyiz.Arada sırada değil çoğunlukla bisiklet süreriz,koşarız veya yürürüz.Spor zihni rahatlatır ve daha dikkatli çalışmamıza yardımcı olur.

Bize ulaşın

İletişim

 

Yandex.Metrica