Find the last offers by SkyBet at www.bettingy.com BettingY.com Bonuses

Destek olun!

Merhaba değerli takipçilerimiz, bizlerin daha iyi hizmet verebilmesi için sosyal medyalarda beğenilerinizi ve arkadaşlarınıza tavsiyelerinizi bekliyoruz. Sizlerle daha iyi yerlere geleceğiz.Desteğiniz için teşekkür ederiz.

Devamını Oku

YGS(Yüksek Öğrenime Geçiş Sınavı)nda Başarılar

YGS(Yüksek Öğrenime Geçiş Sınavı)ye girecek olan tüm adayların sınavda başarılı olmalarını dileriz.

Bülent Cemal ALTUNKILIÇ

Devamını Oku

Ulusal ve Resmi Bayramlar ile Mahalli Kurtuluş Günleri,Atatürk Günleri ve Tarihi Günlerde Yapılacak Tören ve Kutlamalar Yönetmeliği

Ulusal ve Resmi Bayramlar İle Mahalli Kurtuluş Günleri, Atatürk Günleri Ve Tarihi Günlerde Yapılacak Tören Ve Kutlamalar Yönetmeliği Haber Videosu

BİRİNCİ BÖLÜM

Amaç, Kapsam ve Genel İlkeler

Amaç ve kapsam

MADDE 1 – (1) Bu Yönetmelik; ulusal bayram Cumhuriyet Bayramı ve resmi bayramlar Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, Atatürk’ü Anma ve Gençlik ve Spor Bayramı, Zafer Bayramı ile mahalli kurtuluş günleri, Atatürk günleri ve tarihi günlerin kutlanmasını sağlamak amacıyla yapılacak törenleri kapsar.

Tören ve kutlama ilkeleri

MADDE 2 – (1) Cumhurbaşkanının bulunduğu taşra tören ve kutlamalarında Başkent programı uygulanır.

Devamını Oku

Ulusal ve Resmi Bayramlar İle Mahalli Kurtuluş Günleri, Atatürk Günleri Ve Tarihi Günlerde Yapılacak Tören Ve Kutlamalar Yönetmeliği Haber Videosu

Ulusal ve Resmi Bayramlar İle Mahalli Kurtuluş Günleri, Atatürk Günleri Ve Tarihi Günlerde Yapılacak Tören Ve Kutlamalar Yönetmeliği Haber Videosu Videoda adı geçen "Ulusal ve Resmi Bayramlar İle Mahalli Kurtuluş Günleri, Atatürk Günleri Ve Tarihi Günlerde Yapılacak Tören Ve Kutlamalar Yönetmeliği"nin metnini okumak isterseniz,ULUSAL VE RESMİ BAYRAMLAR İLE MAHALLİ KURTULUŞ GÜNLERİ, ATATÜRK GÜNLERİ VE TARİHİ GÜNLERDE YAPILACAK TÖREN VE KUTLAMALAR YÖNETMELİĞİ başlığını tıklayınız.

Devamını Oku

YGS KPSS Matematik Basit Eşitsizlikler

Yüksek öğrenime geçiş sınavında kesinlikle soru sorulan konulardan biri olup, bu konuya iyi çalışıp öğrenmenizi isteriz.Videoyu izledikten sonra soru çözmeyi unutmayın.Tekrar başarıyı getirir.

Devamını Oku

TÜM İNSAN ALEMİNİN YENİ YILI KUTLU OLSUN.


Yeni yılın sizlere mutluluk ve huzur getirmesi dileğiyle, yeni yılınız kutlu olsun.

Devamını Oku

  • Matematik ve Geometri Alanlarında
    Uzman Öğretmenleriz

  • Adana'nın En İyi Matematik Öğretmenleri

  • Matematiğin En Kolay Yollarını Öğretiyoruz

  • Öğrenci Koçluğu ve Danışmanlık İster misiniz!

YGS(Yüksek Öğrenime Geçiş Sınavı)ye girecek olan tüm adayların sınavda başarılı olmalarını dileriz.

Bülent Cemal ALTUNKILIÇ

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

matematik

matematik

Matematik Evim

İletişim ve Hakkında

Biz Kimiz?

Biz alanımızda uzman öğretmenleriz.

Biz Matematik ve Geometri branşlarında severek çalışan öğretmenleriz.

Ne yapıyoruz?

Ne yapıyoruz?

Matematik ve Geometri derslerinde yardıma ihtiyacı olan öğrenciler ve çalışanların kişisel ihtiyaçları doğrultusunda çalışmalar yapıyoruz.

Neden yapıyoruz?

İnternet ortamında neden bulunuyoruz?

Öncelik olarak sahip olduğumuz bilgi birikimini çalışma yaptığımız kişilere aktarmaktır. Takdir edersiniz ki bir öğretmenin anlatamadığı fakat sahip olduğu bilginin kimseye faydası yoktur.Öğretmen olmanın verdiği bilinç ile öğrencilerimizi bulundukları konumdan çok daha ileriye taşımayı hedefliyoruz.Öğrencilerimize soyut ve matematiksel düşünme becerilerinin oluşması için soru cevap ,beyin fırtınası ,tartışma ve yorum yapma çalışmaları ile donatıyoruz.Ders çalışan bir öğrencinin sorularını sorabilmesi için saat sınırlamasını ortadan kaldırmak için internette arız.

Boş zamanlar

Hobilerimizden bazıları

Çalışmalarımızdan arta kalan zamanlarda kitap okuyarak ,sinemaya giderek ve daha çok çocuklarımız ile zaman geçirmekteyiz.Arada sırada değil çoğunlukla bisiklet süreriz,koşarız veya yürürüz.Spor zihni rahatlatır ve daha dikkatli çalışmamıza yardımcı olur.

Bize ulaşın

İletişim

 

Yandex.Metrica