× Kamu Personeli Seçme Sınavı, Dikey Geçiş Sınavı, Akademik Lisans Üstü Eğitim Sınavı, Açık Öğretim Fakültesi ile alakalı konuları burada paylaşabilirsiniz.

DGS Matematik Kitap Önerisi

  • sahip
  • sahip Kullanıcısının Avatarı
4 yıl 3 ay önce - 4 yıl 3 ay önce #1 Yazan: sahip
sahip tarafından DGS Matematik Kitap Önerisi konusunda yanıtlandı
DGS Matematik Kitap Önerisi

Koparan Yazan:: Merhabalar.Adana da Matematik öğretmenliği yapmaktayım.DGS hazırlığı içerisinde olan öğrencim için kaynak tavsiyesinde bulunabilir misiniz ? teşekkürler.iyi çalışmalar.


Şöyle bir düşününce piyasada çok fazla kitap olduğu aşikar. Soru hazırlayan merkezdeki ekip sürekli değişmektedir. Bu nedenle kitap hazırlayanların soruları tutturma gibi ihtimali var olmakla beraber olasılığı da çok düşük bence.Yine de size iyi olduğuna inandığım yayınlardan bir kaçını söylemek isterim.

1) Tasarı Yayınları yayınlarını güncelliyor diye duydum
2)İntibak Yayınları Öncelikli olarak DGS ağırlıklı çalışıyor
3)Yargı Yayınları
4)Pegem Yayınları
5)Körfez Yayınlarının denemeleri güzeldi.

Öğrencinizin temeli ne durumda onu göz önüne almalısınız. Temeli çok kötüyse YGS-LYS Kitapları ile hızlıca başlayıp daha sonra eksiklerinin farkına varıp tamamlama yoluna gidecektir. Eksiği fazla yoksa sizde öğretmen olarak bilirisiniz ki bol soru çözüp tecrübe etmelidir. Ayrıca Mayıs ayında haftada 3 deneme çözmeli, kalan son aylarda ise her gün çözmeli, bu sayede süre kullanımı, nasıl başlasam daha iyi olur gibi bir çok şeye kendisi tecrübe ile karar verecektir. Öğrencinize iyi çalışmalar ve başarılar dilerim.
Son Düzenleme: 4 yıl 3 ay önce Düzenleyen:sahip

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Çok
4 yıl 3 ay önce - 4 yıl 3 ay önce #2 Yazan: Koparan
DGS Matematik Kitap Önerisi, Koparan tarafından oluşturuldu
Merhabalar.Adana da Matematik öğretmenliği yapmaktayım.DGS hazırlığı içerisinde olan öğrencim için kaynak tavsiyesinde bulunabilir misiniz ? teşekkürler.iyi çalışmalar.
Son Düzenleme: 4 yıl 3 ay önce Düzenleyen:sahip

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

 
Geliştiren: Kunena Forum