Neden Özel Ders İhtiyacı Oluşur?

Ülkemizde ve dünyada bir çok alanda var olan bir durumdur. Güzel sanatlardan konservatuara kadar eğitimin yapıldığı her alanda özel , birebir yapılabilmektedir. İnsanların bazıları ilgi duydukları alanlar için bazıları ise öğrenmek zorunda oldukları için, eksiklerini tamamlamak için birebir eğitmenden ders alırlar. 

Neden Özel Ders İhtiyacı Oluşur?

Örneğin dans etmeyi öğrenmek isteyen bir kimsenin daha kısa sürede aşama elde etmek için özel öğretmenden ders almasıdır. Aynı durum; 

Benzer durum ülkemizde de vardır. "Matematik" ve "Geometri" dersine ilköğretim ve orta öğretimde öğrencilerin gereken önemi vermemesi,yapması gereken çalışmaları yapmaması, doğru yönlendirmelerin zamanında yapılmamış olması, yanlış arkadaş seçimi ve daha fazlasını yanlış yapması sonucunda temel oluşturacağı bilgileri gereğince öğrenememektedir.bale,keman,saz,ut,aşçılık,kasaplık,muhasebecilik,bilgisayarlı muhasebe ve daha niceleri için özel eğitim alan öğrenciler olduğunu düşünün. Özel ders istemenin gerekli olduğu anları değerlendirmenin önemi açıkça ortaya çıkmaktadır.

O nedenle alanında uzman bir öğretmenden birebir özel ders alarak destek olunması gereklidir.

 

İlginizi çekebilecek diğer makaleler;

  1. Birebir Matematik ve Geometri Dersinin Amacı ve Faydaları
  2. Gruplara Özel Matematik - Geometri Dersi ve Dersleri
  3. Derslerin Yapılacağı Mekanın Seçimi
  • Matematik ve Geometri Alanlarında
    Uzman Öğretmenleriz

  • Adana'nın En İyi Matematik Öğretmenleri

  • Matematiğin En Kolay Yollarını Öğretiyoruz

  • Öğrenci Koçluğu ve Danışmanlık İster misiniz!

matematik

matematik

Matematik Evim

İletişim ve Hakkında

Biz Kimiz?

Biz alanımızda uzman öğretmenleriz.

Biz Matematik ve Geometri branşlarında severek çalışan öğretmenleriz.

Ne yapıyoruz?

Ne yapıyoruz?

Matematik ve Geometri derslerinde yardıma ihtiyacı olan öğrenciler ve çalışanların kişisel ihtiyaçları doğrultusunda çalışmalar yapıyoruz.

Neden yapıyoruz?

İnternet ortamında neden bulunuyoruz?

Öncelik olarak sahip olduğumuz bilgi birikimini çalışma yaptığımız kişilere aktarmaktır. Takdir edersiniz ki bir öğretmenin anlatamadığı fakat sahip olduğu bilginin kimseye faydası yoktur.Öğretmen olmanın verdiği bilinç ile öğrencilerimizi bulundukları konumdan çok daha ileriye taşımayı hedefliyoruz.Öğrencilerimize soyut ve matematiksel düşünme becerilerinin oluşması için soru cevap ,beyin fırtınası ,tartışma ve yorum yapma çalışmaları ile donatıyoruz.Ders çalışan bir öğrencinin sorularını sorabilmesi için saat sınırlamasını ortadan kaldırmak için internette arız.

Boş zamanlar

Hobilerimizden bazıları

Çalışmalarımızdan arta kalan zamanlarda kitap okuyarak ,sinemaya giderek ve daha çok çocuklarımız ile zaman geçirmekteyiz.Arada sırada değil çoğunlukla bisiklet süreriz,koşarız veya yürürüz.Spor zihni rahatlatır ve daha dikkatli çalışmamıza yardımcı olur.

Bize ulaşın

İletişim

 

Yandex.Metrica